Ratavarauksia ilma-aseradalla

7.8.2020

Ilma-aseradan varauslista: 

 

2020 

 

7.-9.8. pe-su Yksityistilaisuuden vuoksi rata varattu

6.3. pe Katsastuskilpailut

4.3. Ke klo 12:30-13:45 Rauman Normaalikoulun oppilaat

29.2.-1.3. la-su esi SM IOP kilpailut

7.2. pe Katsastuskilpailut

30.1. To klo 14:15-15:30 Rauman Normaalikoulun oppilaat

27.1. Ma klo 8:00-9:30 Rauman Normaalikoulun oppilaat

25.1. la L-S IOP AM kilpailut

20.1. ma klo 14:14-15:30 Rauman Normaalikoulun oppilaat

 

2019

 

18.12. ke klo 14:00-18:00 Mcdonald's CUP

17.12. ti klo 14:00-16:00 Mcdonald's CUP

16.12. ma klo 17:00-18:00 Mcdonald's CUP

13.12. pe klo 17:00-21:00 yritystilaisuus

11.12. ke klo 14:00-18:00 Mcdonald's CUP

10.12. ti klo 14:00-16:00 Mcdonald's CUP

9.12. ma klo 17:00-18:00 Mcdonald's CUP

5.12. to klo 11:00-14:00 Nuorkauppakamari / Action Air

26.11. ti klo 9:15-10:45 Nanun koulu

              klo 11:30-13:00 Nanun koulu

8.11. pe klo 9:00-10:00 Eurajoen lukio

              klo 13:15-14:45 Raumanmeri

7.11. to klo 13:15-14:45 Raumanmeri

6.11. ke klo 8:00-9:30 Raumanmeri

5.11. ti klo 9:00-10:00 Eurajoen lukio

4.11. ma klo 8:00-9:30 Raumanmeri

1.11. pe klo 8:00-9:30 Raumanmeri

              klo 13:15-14:45 Raumanmeri

31.10. to klo 13:15-14:45 Raumanmeri

30.10. ke klo 8:00-9:30 Raumanmeri

28.10. ma klo 8:00-9:30 Raumanmeri

17.10. to klo 12:00-15:00 Yritystilaisuus

5.9. torstai klo 13:00-15:00 Nuorten työpaja

18.6. ti klo 14:00-18:00 yritystilaisuus

9.1. alkaen parillisina viikkoina, keskiviikkoisin klo 9:00-12:00 RAHTU 8.5.19 saakka 

2.-6.6. ma-to klo 10:00-14:00 Liikunta- ja ampumaurheilukoulu

13.5. ma klo 15:00-17:00 Eurajoen lukion oppilaille

26.4. perjantai klo 13:15-14:30 HJ Nortamon koulun oppilaat

26.4. perjantai klo 11:15-12:30 HJ Nortamon koulun oppilaat

26.4. perjantai klo 9:00-10:15 HJ Nortamon koulun oppilaat

25.4. torstai klo 18:00-19:30 IPSC -kurssilaisille kokoushuone

17.4. keskiviikko klo 17:00 alkaen RSA mertaruuskilpailut ja RSA/SA seuraottelu

16.4.tiistai klo 18:00-21:00 kokoustilat Practical kurssin teoriakoe

16.4. tiistai klo 13:15-14:30 HJ Nortamon koulun oppilaat

16.4. tiistai klo 9:00-10:15 HJ Nortamon koulun oppilaat

12.4. perjantai klo 13:15-14:30 HJ Nortamon koulun oppilaat

12.4. perjantai klo 11:15-12:30 HJ Nortamon koulun oppilaat

12.4. perjantai klo 9:00-10:15 HJ Nortamon koulun oppilaat

9.4. tiistai klo 18.00-21.00 Kokoustilat Practical-kurssi

2.4. tiistai klo 18.00-21.00 Kokoustilat Practical-kurssi

31.3. sunnuntai Satakunnan piirikilpailut klo 10:00 alkaen

27.3. keskiviikko klo 12:45-14:30 Rauman Freinetkoulu

8.3. perjantai klo 9:00-15:00 koulujen väliset mestaruuskilpailut

6.3. keskiviikko klo 12:45-14:30 Rauman Freinetkoulu

1.3. perjantai klo 15:30-18:00 Yritystilaisuus

27.2. keskiviikko klo 12.30-13.45 Normaalikoulun 8lk 2. ryhmä

12.2. tiistai klo 9:00-10:30 Normaalikoulu

4.2. maanantai klo 14.15-15.30 Normaalikoulun 8 lk 1. ryhmä

25.1. perjantai klo 14.15-15.30 Normaalikoulun 9 lk 2. ryhmä

15.1. tiistai klo 9.00-10.30 Normaalikoulun 9 lk 1. ryhmä